Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Чавес ќе ја пречека Белененсе без...
Чавес ќе ја пречека Белененсе без голманот Нунес (5 натпревари) и Лопес (одбрана, 6/0)
Гимараеш и Спортинг играат со 0-2...
Гимараеш и Спортинг играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 дуели на теренот на Гимараеш
Белененсес и Арука играат 0-2...
Белененсес и Арука играат 0-2 гола на 4 од 5-те меча сезонава, како и на 3 од последните 4 меѓусебни средби
Рио Аве нема пораз на последните...
Рио Аве нема пораз на последните 6 дуели со Фереира (4 нерешени)
Национал е во серија од 6 порази...
Национал е во серија од 6 порази на гостински терен, притоа на сите прима минимум 2 гола
Национал има само 1 пораз на...
Национал има само 1 пораз на последните 12 меѓусебни средби од екипата на Белененсе
Бенфика победува на последните 13...
Бенфика победува на последните 13 натпревари на гостински терен во Лига Зон Сагрес
Бенфика победува на последните 12...
Бенфика победува на последните 12 натпревари на гостински терен во Лига Зон Сагрес, како и на последните 9 меѓусебни средби против екипата на Национал
Гимараеш на домашен, а Фереира на...
Гимараеш на домашен, а Фереира на гостински терен играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 натпревари
Брага и Рио Аве играат со 0-2...
Брага и Рио Аве играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни средби

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување