Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Пасос Фереира победува со пресврт...
Пасос Фереира победува со пресврт полувреме-крај на последните 3 меѓусебни средби со Маритимо
Жил Висенте игра со 0-2 гола на...
Жил Висенте игра со 0-2 гола на последните 5 натпревари на домашен терен против екипата на Боависта
Рио Аве и Брага играат со 0-2...
Рио Аве и Брага играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни средби на теренот на Рио Аве
Сетубал нема постигнато гол на 5...
Сетубал нема постигнато гол на 5 од последните 6 натпревари на гостински терен
Академика игра нерешено на 11 од...
Академика игра нерешено на 11 од последните 13 натпревари на домашен терен во првенството
Жил Висенте без 4 стандардни...
Жил Висенте без 4 стандардни првотимци на гостувањето кај Спортинг

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување