Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Белененсе и Боависта играат со 0-...
Белененсе и Боависта играат со 0-1 гол на последните 4 меѓусебни средби
Порто победува на 7 од последните...
Порто победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Спортинг
Рио Аве игра со 0-2 гола на...
Рио Аве игра со 0-2 гола на последните 6 првенствени натпревари, а 5 од тие средби завршуваат и со 0-1 гол
Национал и Рио Аве играат со 0-2...
Национал и Рио Аве играат со 0-2 гола на последните 8 меѓусебни средби на теренот на Национал
Есторил ќе го дочека Спортинг без...
Есторил ќе го дочека Спортинг без суспендираниот Карлос (одбрана, 23/2), Мано (одбрана, 22/), Чапаро (средина, 15/0) и Диегуњо (напад, 17/0)
Тондела игра со ГГ на последните...
Тондела игра со ГГ на последните 8 првенствени натпревари (7 се ГГ3+)
Пасос Фереира победува на 8 од...
Пасос Фереира победува на 8 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Маритимо
Бенфика игра со 3+ на 12 од...
Бенфика игра со 3+ на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во првенството
Мореиренсе прима најмалку 3 гола...
Мореиренсе прима најмалку 3 гола и губи со полувреме-крај на последните 4 натпревари на домашен терен во Лига Зон Сагрес
Боависта има само 1 победа на...
Боависта има само 1 победа на последните 10 натпревари на домашен терен во првенството

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување