Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Рио Аве и Белененсе играа со 0-1...
Рио Аве и Белененсе играа со 0-1 гол на последните 5 меѓусебни средби на теренот на Рио Аве
Национал и Брага играат со 3+ на...
Национал и Брага играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни средби
Национал игра со ГГ и 4+ на...
Национал игра со ГГ и 4+ на последните 3 натпревари во Лига Зон Сагрес
Домашната екипа има само 1 победа...
Домашната екипа има само 1 победа на последните 10 меѓусебни средби на Рио Аве и Есторил
Брага постигнува најмалку 2 гола...
Брага постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 8 од последните 10 натпревари во првенството
Есторил е во серија од 8...
Есторил е во серија од 8 натпревари во првенството на кои игра со 0-2 гола
Бенфика победува на последните 7...
Бенфика победува на последните 7 меѓусебни средби против екипата на Национал
Боависта и Порто играат со 0-2...
Боависта и Порто играат со 0-2 гола на 14 од последните 16 меѓусебни средби и при тоа екипата на Порто е без примен гол на последните 5 од тие натпревари
Маритимо и Мореиренсе играат со 0...
Маритимо и Мореиренсе играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби
Порто победува на последните 10...
Порто победува на последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против Рио Аве и при тоа не прима гол на 7 од тие натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување