Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Брага нема пораз на последните 11...
Брага нема пораз на последните 11 натпревари на домашен терен од Белененсес (9 победи)
Бенфика игра НГ на 6 од 7-те...
Бенфика игра НГ на 6 од 7-те средби
Маритимо и Фереира играат со ГГ...
Маритимо и Фереира играат со ГГ на последните 8 меѓусебни натпревари, како и на последните 10 на теренот на Маритимо
Национал нема пораз на последните...
Национал нема пораз на последните 11 натпревари против Фереира (8 победи)
Сетубал игра со ГГ3+ на 6 од...
Сетубал игра со ГГ3+ на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домашен терен
Рио Аве и Академика играат со...
Рио Аве и Академика играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 дуели на теренот на Рио Аве (4 се со резултат 0:0)
Гимараеш и Брага играат со 0-2...
Гимараеш и Брага играат со 0-2 гола на 11 од последните 12 меѓусебни натпревари на теренот на Гимараеш
Фереира и Рио Аве играат со ГГ на...
Фереира и Рио Аве играат со ГГ на 5 од последните 6 натпревари на теренот на Фереира
Академика и Спортинг играат со 0-...
Академика и Спортинг играат со 0-2 гола на 8 од последните 10 меѓусебни средби на теренот на Академика
Брага нема пораз на последните 7...
Брага нема пораз на последните 7 меѓусебни средби на домашен терен од екипата на Боависта и при тоа е без примен гол на 6 од тие натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување