Лига Зон Сагрес

icon

Сите кратки вести

Порто победува без примен гол на...
Порто победува без примен гол на последните 11 натпревари на домашен терен во Лига Зон Сагрес
Сетубал постигнува најмалку 2...
Сетубал постигнува најмалку 2 гола на последните 6 натпревари на домашен терен против екипата на Рио Аве
Есторил и Мореиренсе играат со 0-...
Есторил и Мореиренсе играат со 0-2 гола на 9 од последните 10 меѓусебни средби
Бенфика постигнува најмалку 2...
Бенфика постигнува најмалку 2 гола на последните 6 меѓусебни средби против екипата на Ароука
Бенфика постигнува миниму 2 гола...
Бенфика постигнува миниму 2 гола на последните 6 дуели против Арука
Рио Аве и Брага играат НГ на 6 од...
Рио Аве и Брага играат НГ на 6 од последните 7 свои средби
Брага има само 1 пораз на...
Брага има само 1 пораз на последните 13 натпревари на домашен терен од Национал
Рио Аве нема пораз на последните...
Рио Аве нема пораз на последните 7 натпревари против екипата на Белененсес
Маритимо и Рио Аве играат со 0-2...
Маритимо и Рио Аве играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби
Сетубал без првиот голман Рикардо...
Сетубал без првиот голман Рикардо, како и без дефанзифците Квеирос (28/0) и Кабрал (17/0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување