Португалија

icon

Сите кратки вести

Бенфика победува на последните 12...
Бенфика победува на последните 12 натпревари на гостински терен во Лига Зон Сагрес, како и на последните 9 меѓусебни средби против екипата на Национал
Гимараеш на домашен, а Фереира на...
Гимараеш на домашен, а Фереира на гостински терен играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 натпревари
Брага и Рио Аве играат со 0-2...
Брага и Рио Аве играат со 0-2 гола на 6 од последните 7 меѓусебни средби
Белененсе и Боависта играат со 0-...
Белененсе и Боависта играат со 0-1 гол на последните 4 меѓусебни средби
Порто победува на 7 од последните...
Порто победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Спортинг
Рио Аве игра со 0-2 гола на...
Рио Аве игра со 0-2 гола на последните 6 првенствени натпревари, а 5 од тие средби завршуваат и со 0-1 гол
Авеш игра со 0-2 гола на...
Авеш игра со 0-2 гола на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен
Фреамунде е без примен гол на 6...
Фреамунде е без примен гол на 6 од последните 7 натпревари на домашен терен во Лига Виталис
Национал и Рио Аве играат со 0-2...
Национал и Рио Аве играат со 0-2 гола на последните 8 меѓусебни средби на теренот на Национал
Есторил ќе го дочека Спортинг без...
Есторил ќе го дочека Спортинг без суспендираниот Карлос (одбрана, 23/2), Мано (одбрана, 22/), Чапаро (средина, 15/0) и Диегуњо (напад, 17/0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување