Португалија

icon

Сите кратки вести

Тондела игра со ГГ на последните...
Тондела игра со ГГ на последните 8 првенствени натпревари (7 се ГГ3+)
Пасос Фереира победува на 8 од...
Пасос Фереира победува на 8 од последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Маритимо
Бенфика игра со 3+ на 12 од...
Бенфика игра со 3+ на 12 од последните 13 натпревари на домашен терен во првенството
Мореиренсе прима најмалку 3 гола...
Мореиренсе прима најмалку 3 гола и губи со полувреме-крај на последните 4 натпревари на домашен терен во Лига Зон Сагрес
Боависта има само 1 победа на...
Боависта има само 1 победа на последните 10 натпревари на домашен терен во првенството
Национал и Фереира играат со 3+...
Национал и Фереира играат со 3+ на последните 5 меѓусебни натпревари
Пенафиел игра со резултат 1:1 на...
Пенафиел игра со резултат 1:1 на последните 5 првенствени натпревари
Мадеира без првиот и вториот...
Мадеира без првиот и вториот голман, Мартинс (средина, 18/0) и Кадиз (напад, 19/2)
Оливеиренсе има само 4 победи на...
Оливеиренсе има само 4 победи на последните 38 натпревари во Лига Виталис
Феиренсе игра со 0-2 гола на 16...
Феиренсе игра со 0-2 гола на 16 од последните 18 одиграни натпревари (11 од нив се со 0-1 гол)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување