Португалија

icon

Сите кратки вести

Пењафел игра со резултат 1:1 на...
Пењафел игра со резултат 1:1 на последните 4 натпревари во првенството
Авеш победува на 6 последователни...
Авеш победува на 6 последователни натпревари во првенството и при тоа не прима гол на 5 од тие натпревари
Белененсе победува без примен гол...
Белененсе победува без примен гол на последните 4 меѓусебни средби против екипата на Мореиренсе
Фреамунде е без примен гол на 5...
Фреамунде е без примен гол на 5 последователни натпревари во Лига Виталис
Фереира и Боависта играат со 0-2...
Фереира и Боависта играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби на теренот на Фереира
Бенфика победува на 7 од...
Бенфика победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби против Белененсе и при тоа е без примен гол на последните 4 гостувања кај истоимената екипа
Порто Б постигнува минимум 4 гола...
Порто Б постигнува минимум 4 гола на последните 4 првенствени натпревари на домашен терен
Брага има 8 победи на последните...
Брага има 8 победи на последните 10 првенствени натпревари на домашен терен против Рио Аве
Гимараеш победува со 1 гол...
Гимараеш победува со 1 гол разлика на последните 4 натпревари на гостински терен во првенството
Бенфика Б и Атлетико играат со ГГ...
Бенфика Б и Атлетико играат со ГГ и 4+ на последните 3 меѓусебни средби последните 2 сезони

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување