Португалија

icon

Сите кратки вести

Академика губи со полувреме-крај...
Академика губи со полувреме-крај на 7 од последните 9 натпревари на гостински терен во првенството
Боависта и Сетубал играат...
Боависта и Сетубал играат нерешено на последните 5 меѓусебни средби на теренот на Боависта
Ароука без суспендираните Басто (...
Ароука без суспендираните Басто (одбрана, 17/1) и Адилсон (средина, 14/0)
Рио Аве и Белененсе играа со 0-1...
Рио Аве и Белененсе играа со 0-1 гол на последните 5 меѓусебни средби на теренот на Рио Аве
Национал и Брага играат со 3+ на...
Национал и Брага играат со 3+ на 8 од последните 9 меѓусебни средби
Национал игра со ГГ и 4+ на...
Национал игра со ГГ и 4+ на последните 3 натпревари во Лига Зон Сагрес
Домашната екипа има само 1 победа...
Домашната екипа има само 1 победа на последните 10 меѓусебни средби на Рио Аве и Есторил
Брага постигнува најмалку 2 гола...
Брага постигнува најмалку 2 гола и игра со 3+ на 8 од последните 10 натпревари во првенството
Есторил е во серија од 8...
Есторил е во серија од 8 натпревари во првенството на кои игра со 0-2 гола
Бенфика победува на последните 7...
Бенфика победува на последните 7 меѓусебни средби против екипата на Национал

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување