Португалија

icon

Сите кратки вести

Боависта и Порто играат со 0-2...
Боависта и Порто играат со 0-2 гола на 14 од последните 16 меѓусебни средби и при тоа екипата на Порто е без примен гол на последните 5 од тие натпревари
Маритимо и Мореиренсе играат со 0...
Маритимо и Мореиренсе играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби
Порто победува на последните 10...
Порто победува на последните 10 меѓусебни средби на домашен терен против Рио Аве и при тоа не прима гол на 7 од тие натпревари
Сетубал и Спортинг играат со 3+...
Сетубал и Спортинг играат со 3+ на 6 од последните 7 меѓусебни средби
Национал победува на 8 од...
Национал победува на 8 од последните 10 меѓусебни средби против екипата на Белененсе
Мореиренсе е без примен гол на 5...
Мореиренсе е без примен гол на 5 од последните 6 натпревари во Лига Зон Сагрес
Тондела е во серија од 4...
Тондела е во серија од 4 последователни порази на домашен терен во првенството
Ароука игра со ГГ и 3+ на...
Ароука игра со ГГ и 3+ на последните 6 одиграни натпревари, т.е. со ГГ на 5 од последните 6 меѓусебни средби со Есторил
Боависта е без постигнат гол на 5...
Боависта е без постигнат гол на 5 од 7-те натпревари на гостински терен сезонава
Боависта губи на 5 од последните...
Боависта губи на 5 од последните 6 натпревари во Лига Зон Сагрес, но нема пораз на последните 5 меѓусебни средби на домашен терен од Мореиренсе

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување