Португалија

icon

Сите кратки вести

Есторил игра со 0-2 гола на...
Есторил игра со 0-2 гола на последните 6 натпревари на гостински терен во првенството, како и на последните 4 меѓусебни средби со Маритимо
Фереира и Белененсе играат со 0-2...
Фереира и Белененсе играат со 0-2 гола на последните 5 меѓусебни средби
Бенфика не прима гол на 6 од...
Бенфика не прима гол на 6 од последните 7 меѓусебни средби од екипата на Гимараеш
Бенфика ги добива последните 7...
Бенфика ги добива последните 7 дуели со Рио Аве на домашен терен
Спортинг е без примен гол на 5...
Спортинг е без примен гол на 5 последователни натпревари во Лига Зон Сагрес
Национал е во серија од 14...
Национал е во серија од 14 последователни натпревари без пораз на домашен терен
Есторил губи без постигнат гол на...
Есторил губи без постигнат гол на 5 од последните 6 првенствени натпревари на гостински терен
Спортинг нема пораз на последните...
Спортинг нема пораз на последните 22 натпревари во Лига Зон Сагрес и победува со полувреме-крај на последните 4 меѓусебни средби со Маритимо
Порто е без примен гол на 16...
Порто е без примен гол на 16 последователни натпревари на домашен терен во првенството, а не прима гол и на 10 од последните 12 меѓусебни средби на домашен терен од Фереира
Брага е без примен гол на...
Брага е без примен гол на последните 5 натпревари во Лига Зон Сагрес

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување