Португалија

icon

Сите кратки вести

Боависта е без постигнат гол на 5...
Боависта е без постигнат гол на 5 последователни натпревари во првенството
Брага игра со 0-1 гол на...
Брага игра со 0-1 гол на последните 6 првенствени натпревари на гостински терен
Фереира и Гимараеш играат со ГГ...
Фереира и Гимараеш играат со ГГ на последните 13 меѓусебни натпревари
Брага нема пораз на последните 11...
Брага нема пораз на последните 11 натпревари на домашен терен од Белененсес (9 победи)
Бенфика игра НГ на 6 од 7-те...
Бенфика игра НГ на 6 од 7-те средби
Феиренсе игра со нерешен резултат...
Феиренсе игра со нерешен резултат на 8 од последните 9 првенствени натпревари на гостински терен
Маритимо и Фереира играат со ГГ...
Маритимо и Фереира играат со ГГ на последните 8 меѓусебни натпревари, како и на последните 10 на теренот на Маритимо
Национал нема пораз на последните...
Национал нема пораз на последните 11 натпревари против Фереира (8 победи)
Сетубал игра со ГГ3+ на 6 од...
Сетубал игра со ГГ3+ на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домашен терен
Рио Аве и Академика играат со...
Рио Аве и Академика играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 дуели на теренот на Рио Аве (4 се со резултат 0:0)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување