Ирска Премиер Лига

20:45   Дундалк нема пораз на последните 8 дуели со Корк Сити. Дундалк е во серија од 16 првенствеин натпревари без пораз (10 победи). Дундалк е во серија од 19 првенствени натпревари на гостински терен без пораз (15 победи). Корк Сити и Дундалк играат со 3+ на последните 7 меѓусебни натпревари на теренот на Корк, а 6 од нив се и ГГ3+.

20:45   Дери Сити има само 1 пораз на последните 8 натпревари на домашен терен од Бохемианс.

20:45   Дрогхеда нема победа на последните 8 натпревари на домашен терен (5 порази).

20:45   Сент Патрик нема пораз на последните 8 дуели против Слиго (6 победи).

Објавено на :
22 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување