Република Ирска

icon

Сите кратки вести

Фајн Харпс игра НГ на 5 по ред
Фајн Харпс игра НГ на 5 по ред
Сент Патрикс е во низа од 6...
Сент Патрикс е во низа од 6 победи во лигата и на сите нив дава најмалку по 2 гола
Корк Сити нема пораз на...
Корк Сити нема пораз на последните 27 меѓусебни средби од екипата на Лонгфорд Таун
Шелбурн има само 1 пораз на...
Шелбурн има само 1 пораз на последните 17 меѓусебни средби со Атлон
Слиго Роверс нема пораз на 12...
Слиго Роверс нема пораз на 12 последователни меѓусебни средби од екипата на Бохемиан
Лимерик губи на 9 последователни...
Лимерик губи на 9 последователни натпревари
Ватерфорд Јунајтед е без...
Ватерфорд Јунајтед е без постигнат гол на последните 6 натпревари во првенството и при тоа губи на 5 од тие натпревари
Вотерфорд е без постигнат гол на...
Вотерфорд е без постигнат гол на 5 средби по ред
Дери Сити го игра третиот меч во...
Дери Сити го игра третиот меч во период од недела дена
Атлон Таун игра 0-2 гола на 7 од...
Атлон Таун игра 0-2 гола на 7 од последните 10

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување