Република Ирска

icon

Сите кратки вести

Дрогеда прима најмалку 2 гола на...
Дрогеда прима најмалку 2 гола на 6 од последните 7 првенствени натпревари
Дери Сити е без постигнат гол на...
Дери Сити е без постигнат гол на 6 од последните 8 натпревари во првенството
Корк Сити нема пораз на 30 од...
Корк Сити нема пораз на 30 од последните 32 натпревари на домашен терен, додека пак Шамрок е без пораз на 20 последователни натпревари во првенството
Дундалк е во сериј од 6 меча без...
Дундалк е во сериј од 6 меча без пораз против Корк Сити
Дери Сити ги добива последните 4...
Дери Сити ги добива последните 4 гостувања кај Лимерик без примен гол, а нема примено гол и на последните 4 првенствени натпревари
Корк Сити нема пораз на...
Корк Сити нема пораз на последните 9 натпревари против Лонгфорд, како и на последните 18 натпревари на домашен терен
Бохемијанс изигра нерешено на...
Бохемијанс изигра нерешено на сите досегашни 6 средби
Само една од последните 24 средби...
Само една од последните 24 средби меѓу Фајн Харпс и Атлон Таун завршила без голови
Шелбурн без 3 дфанзивци и 1 играч...
Шелбурн без 3 дфанзивци и 1 играч од средината денеска
Корк Сити ги добива последните 6...
Корк Сити ги добива последните 6 натпревари на домашен терен, а последните 4 ги добива со полувреме/крај

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување