Република Ирска

icon

Сите кратки вести

Шамрок не прима гол на последните...
Шамрок не прима гол на последните 8 првенствени натпревари на домашен терен
Корк Сити постигнува минимум 2...
Корк Сити постигнува минимум 2 гола на последните 8 гостувања кај екипата на Бреј
Сент Патрик нема пораз од Дери...
Сент Патрик нема пораз од Дери Сити на последните 8 натпревари
Минатата сезона сите 3 дуели...
Минатата сезона сите 3 дуели помеѓу Слиго и Шамрок завршија со резултат 1:0 за Шамрок
Ватерфорд и Фин Харпс играат со...
Ватерфорд и Фин Харпс играат со НГ и 0-2 гола на последните 6 меѓусебни натпревари
Шамрок и Корк Сити играат со 2-3...
Шамрок и Корк Сити играат со 2-3 гола на последните 10 натпревари на теренот на Шамрок
Дундалк нема пораз на последните...
Дундалк нема пораз на последните 19 натпревари на домашен терен
Фин Харпс и Галвеј играат со 0-2...
Фин Харпс и Галвеј играат со 0-2 гола на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување