Динамо Букурешт - Стеауа Букурешт

Динамо без Филип (средина, 21/2) и Есомбе (напад, 16/6).

Стеауа комплетна.

Динамо игра со 0-2 гола на 6 од последните 7 одиграни натпревари.

Стеауа постигнува гол на последните 9 одиграни натпревари на гостински терен.

Стеауа постигнува најмалку 1 гол и на последните 8 натпревари на гостински терен кај екипата на Динамо.

Стеауа победува на 5 од последните 7 гостувања кај Динамо.

Објавено на :
03 / Mar / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување