Романија - 19.12

Газ Метан - Астра

Домаќините без дефанзивецот Крету (19 нат.)
Гостите без Алвеш (одбрана, 12/0), Фабрцио (одбрана, 11/0) и Теиксериа (средина, 17/2)
Газ Метан игра нерешено (X-X) на 5 од последните 6 меча дома против Астра
Домаќините немаат загубен меч на 13 по ред во лигата

Виторул - Ботосани

Овие две екипи играат ГГ3+ на 6 свои меча по ред во лигата
Ботосани не дава гол на 5 од последните 6 во лигата и игра 0-2 гола на 7 од последните 8 гостувања
Виторул се без првиот голман
Ботосани без Мирон (одбрана, 17/0), Васвари (средина, 18/2), Бордиеану (средина, 12/1), Голофка (нпад, 18/3) и Фулоп (напад, 12/7)

Објавено на :
18 / Dec / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување