Русија

icon

Сите кратки вести

Краснодар победува на последните...
Краснодар победува на последните 5 дуели против Терек
Зенит и Амкар играат со 0-2 гола...
Зенит и Амкар играат со 0-2 гола на последните 9 натпревари одиграни во Сант Петерсбург
Кубан и Спартак Москва играат со...
Кубан и Спартак Москва играат со нерешен резултат на 5 од последните 6 меѓусебни натпревари, како и на последните 4 на теренот на Кубан (никогаш 0:0)
Краснодар постигнува најмалку 2...
Краснодар постигнува најмалку 2 гола на последните 5 гостувања кај екипата на Амкар
Зенит победува со полувреме-крај...
Зенит победува со полувреме-крај на 3 последователни натпревари на домашен терен против екипата на Динамо Москва
Локомотив Москва минатата сезона...
Локомотив Москва минатата сезона ја заврши без победа на 7 последователни натпревари на гостински терен и при тое не успеа да постигне гол на 5 од тие натпревари
ЦСКА Москва постигнува најмалку 2...
ЦСКА Москва постигнува најмалку 2 гола и победува на последните 3 натпревари на домашен терен против екипата на Рубин Казан
Двете средби минатата сезона меѓу...
Двете средби минатата сезона меѓу Спартак и Уфа завршија со резултат 1:2 и со победа на тимот гостин
Зенит нема пораз од Локомотив...
Зенит нема пораз од Локомотив Москва на 8 меча по ред, од кои 6 се 0-2 гола
Том Томск за утрешниот меч со...
Том Томск за утрешниот меч со Спартак Москва има на располагање само 13 играчи и 2 голмана

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување