Сан Хозе нема пораз...

... на 5 меча по ред на домашен терен. Против Динамо игра со НГ на 6 од последните 7 средби.

11 од последните 13 средби на Сан Хозе завршуваат 0-2 гола. Така завршуваат и 7 од последните 8 гостувања на Хјустон.

Сан Хозе е без Стјуарт (одбрана, 9 нат.), Като (средина, 14/1) и првиот стрелец Вондоловски (16/9).

Хјустон е без Тејлор (одбрана, 16/0), Гаридо (17/0) и Гарсија (12/2) средина и Барнс (напад, 16/6).

Објавено на :
10 / Jul / 2015

Тагови:

САД, Сан Хозе, Хјустон, дуел
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување