Шкотска

icon

Сите кратки вести

Форфар игра со 3+ на 12 од...
Форфар игра со 3+ на 12 од последните 14 натпревари во Купот на Шкотска
Хартс постигнува минимум 2 гола...
Хартс постигнува минимум 2 гола на последните 5 натпревари со Хамилтон
Рос Каунти игра со 3+ на...
Рос Каунти игра со 3+ на последните 5 натпревари на домашен терен во Премиер, а 4 од тие натпревари завршуваат и со 5+
Килмарнок за дуелот со Инвернес е...
Килмарнок за дуелот со Инвернес е без 3 дефанзивци е 1 напаѓач (постигнал 7 гола)
Селтик постигнува најмалку 3 гола...
Селтик постигнува најмалку 3 гола на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Данди Јунајтед
Партик игра со 0-1 гол на...
Партик игра со 0-1 гол на последните 4 првенствени натпревари, како и на 3 од последните 4 меѓусебни средби со екипата на Ст.Мирен
Селтик победува на последните 14...
Селтик победува на последните 14 меѓусебни средби против екипата на Партик (13 од нив со полувреме-крај)
Данди Јунајтед нема пораз на 12...
Данди Јунајтед нема пораз на 12 од последните 13 меѓусебни средби од екипата на Данди и при тоа играат со 3+ на 11 од тие натпревари
Мадервел и Хамилтон играат со НГ...
Мадервел и Хамилтон играат со НГ на последните 12 меѓусебни средби
Ст.Мирен не губи на последните 5...
Ст.Мирен не губи на последните 5 гостувања кај екипата на Мортон

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување