Шкотска

icon

Сите кратки вести

Алоа и Ливингстон играат НГ на 6...
Алоа и Ливингстон играат НГ на 6 од последните 7 нивни средби
8 од последните 9 средби меѓу...
8 од последните 9 средби меѓу Кауденбит и Фалкирк завршуваат НГ
Реит игра ГГ 3+ на 8 средби по...
Реит игра ГГ 3+ на 8 средби по ред на домашен терен
Ливингстон и Думбартон играат со...
Ливингстон и Думбартон играат со 3+ на 10 од последните 11 меѓусебни дуели, а 8 од нив се ГГ3+
Килмарнок игра Х-Х на последните...
Килмарнок игра Х-Х на последните 4 натпревари на гостински терен во Премиер
Селтик нема пораз од Данди...
Селтик нема пораз од Данди Јунајтед на последните 34 натпревари на домашен терен
Хамилтон не прима гол на 8 од...
Хамилтон не прима гол на 8 од последните 10 натпревари против Мадервил
Арброт победува на последните 6...
Арброт победува на последните 6 натпревари на домашен терен против екипата на Албион Роверс
Странраер игра со 0-2 гола на...
Странраер игра со 0-2 гола на последните 6 натпревари на гостински терен
Ренџерс игра нерешено и 0-2 гола...
Ренџерс игра нерешено и 0-2 гола на 4 по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување