Шпанија Ла Лига - 08.01

Атлетик Билбао - Алавеш

Алавеш игра 0-2 гола на 6 меча по ред и не прима гол на 3 гостувања по ред.
Дефанзивците Хернандез (14/0) и Руано (12/1) отсутни за Алавеш.
Билбао е без Алварез (одбрана, 10/0), Лекуе (одбрана, 9/0) и Маркос (средина 9/0).

Селта - Малага

Селта игра 3+ на 7 меча по ред дома, но против Малага игра 0-2 гола и НГ на 5 во низа.
Малага нема победа на гости во 11 во низа.

Виљареал - Барселона

Барса нема пораз на последните 16 меча против Виљареал.
Последните 5 ниви дуели завршуваат со 3+.

Објавено на :
08 / Jan / 2017
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување