Примера

icon

Сите кратки вести

Малага и Осасуна играат со 0-2...
Малага и Осасуна играат со 0-2 гола на 8 од последните 9 меѓусбни средби
Реал Мадрид на гостувањето кај...
Реал Мадрид на гостувањето кај Сосиедад без Роналдо, Бензема и Крос
Депортиво има само 1 победа на...
Депортиво има само 1 победа на последните 18 натпревари во Примера
Атлетико Мадрид постигнува...
Атлетико Мадрид постигнува најмалку 3 гола на последните 4 натпревари на домашен терен во Примера
Реал Мадрид победува на 12...
Реал Мадрид победува на 12 последователни меѓусебни средби против екипата на Рајо Ваљекано
Лас Палмас е во серија од 4...
Лас Палмас е во серија од 4 последователни победи на гостински терен во Примера
Виљареал победува на 7 од...
Виљареал победува на 7 од последните 8 меѓусебни средби против екипата на Рајо Ваљекано
Атлетико Мадрид не прима гол на 8...
Атлетико Мадрид не прима гол на 8 од последните 9 меѓусебни средби со екипата на Гранада
Севиља е во серија од 13...
Севиља е во серија од 13 последователни победи на домашен терен во Примера
Барселона игра со 3+ на...
Барселона игра со 3+ на последните 14 натпревари на домашен терен во Примера, како и на последните 9 меѓусебни средби на домашен терен против екипата на Реал Мадрид

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување