Примера

icon

Сите кратки вести

Лас Палмас и Валенсија играат со...
Лас Палмас и Валенсија играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби
Валенсија игра со 3+ на 6 од...
Валенсија игра со 3+ на 6 од последните 7 првенствени натпревари на домашен терен
Хетафе дава гол на една од...
Хетафе дава гол на една од последните 8 средби во Ла Лига, а против Еибар игра ГГ на 4 по ред
Леванте е во серија од 6...
Леванте е во серија од 6 последователни порази на гостински терен во Примера
Барселона победува на последните...
Барселона победува на последните 10 меѓусебни средби против Ваљекано и при тоа постигнува најмалку 3 гола на 9 од тие натпревари
Виљареал е без примен гол на 6...
Виљареал е без примен гол на 6 последователни натпревари на домашен терен во Примера
Еспањол игра со 3+ на последните...
Еспањол игра со 3+ на последните 6 првенствени натпревари
Гетафе игра со 3+ на последните 7...
Гетафе игра со 3+ на последните 7 натпревари на гостински терен во Примера и при тоа прима најмалку 2 гола на 6 од тие натпревари
Спортинг Хихон и Рајо Ваљекано...
Спортинг Хихон и Рајо Ваљекано играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби
Спортинг Хихон постигнува...
Спортинг Хихон постигнува најмалку 2 гола на последните 4 натпревари на домашен терен против екипата на Депортиво Ла Коруња

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување