Примера

icon

Сите кратки вести

Билбао нема победа против...
Билбао нема победа против Депортиво во 5 меча по ред
Реал нема победа во последните 4...
Реал нема победа во последните 4 дуела со Валенсија и сите тие ззавршуваат ГГ
Барселона не прима гол на 6 од...
Барселона не прима гол на 6 од последните 7 средби
Валенсија дома не примила гол на...
Валенсија дома не примила гол на 6 меча по ред
Реал добива 11 од последните 13...
Реал добива 11 од последните 13 меча со Севиља, од кои 8 се 3+
Еспањол игра НГ на 6 од...
Еспањол игра НГ на 6 од последните 7
Атлетико Мадрид игра НГ на 8 од...
Атлетико Мадрид игра НГ на 8 од последните 10, а на 4 по ред не прима гол. Против Малага нема пораз во последните 7
Елче игра НГ на 8 од последните 10
Елче игра НГ на 8 од последните 10
Севиља нема победа над Леванте во...
Севиља нема победа над Леванте во 7 по ред. Голманот Бето и Банега (средина) се отсутни
Депортиво не дава гол на 8 од...
Депортиво не дава гол на 8 од последните 9 гостувања во лигата

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување