Примера

icon

Сите кратки вести

Еибар е без победа на 10 меча по...
Еибар е без победа на 10 меча по ред и на 7 од тие 10 не дава гол
Алмерија и Виљареал играат со 0-2...
Алмерија и Виљареал играат со 0-2 гола на 7 од последните 8 меѓусебни средби
Кордоба е во серија од 7...
Кордоба е во серија од 7 последователни пораз во Примера
Депортиво не дава гол на 7 од...
Депортиво не дава гол на 7 од последните 8 гостувања во лигата
Виљареал не прима гол на 6 средби...
Виљареал не прима гол на 6 средби по ред дома
Барселона не прима гол на 8 од...
Барселона не прима гол на 8 од последните 9 средби против Рајо Ваљекано
9 од последните 10 средби меѓу...
9 од последните 10 средби меѓу Атлетик Билбао и Реал Мадрид завршуваат 3+
Валенсија нема победа над...
Валенсија нема победа над Сосиедад во 7 средби по ред
Рајо Ваљекано игра НГ на 4 средби...
Рајо Ваљекано игра НГ на 4 средби по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување