Барселона Б игра ГГ и 3+ на...

... 8 од последните 10, а 4 по ред ги игра 4+.

Од друга страна Леганес игра со 0-2 гола на 8 од последните 10.

Барселона Б ги нема на располагање дефанзивците Грималдо (36/4), Патрик (32/3), Бањак (18/0), Жусте (15/0), Коста (12/0), Сампер (средина, 34/0) и Траоре (напад, 36/3).

Објавено на :
31 / May / 2015

Тагови:

Фудбал, Шпанија, сегунда, Барселона, Леганес
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување