Бетис игра 3+...

... на 9 од последните 10 меча во лигата, од кои 6 се и ГГ.

Последните 3 средби со Сантандер ги игра со 0-2 гола.

Сантандер игра со 0-2 гола и НГ на 5 по ред на домашен терен.

Играчите од средниот ред Гранеро (27/3) и Андреу (18/1) и напаѓачите Санц (28/5) и Коне (15/7) се отсутни кај Сантандер.

Бетис е без 3 играча од средината и тоа Н'Даје (25/1), Пачеко (22/0) и Матиља (15/1)

Објавено на :
21 / May / 2015

Тагови:

Шпанија, сегунда, Бетис, Сантандер, Отсуства, статистика
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување