Кордоба ги губи последните...

... 6 средби на домашен терен примајќи по 2 гола. 2 од овие 6 завршуваат со резутат 0:2, а 4 со резултат 1:2.

Атлетик Билбао игра со 0-2 гола на 8 од последните 9 гостувања во лигата.

Билбао за овој меч е без Балензиага (29 нат.) и Ираола (19 нат.) одбрана, Итураспе (средина, 21/2) и Муниаин (напад, 25/1).

 

Објавено на :
24 / Apr / 2015

Тагови:

Шпанија, примера, Кордоба, Билбао
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување