Шпанија Сегунда

Атлетик Билбао игра 0-1 гол на 4 по ред и е без нерешен резултат досега во лигата.

Понферадина е единствен тим покрај Билбао без нерешен резултат во Сегунда. Игра со НГ на сите 7 меча, од кои 5 се 0-1 гол.

Тенерифе игра 2+ на сите 7 средби во лигата, додека Леганес игра со 2+ на 5 од 7.

И Алавес и Осасуна играат НГ на 5 од 7 во лигата.

Објавено на :
10 / Oct / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување