Сегунда

icon

Сите кратки вести

Нумансија и Џирона играат со ГГ3...
Нумансија и Џирона играат со ГГ3+ на 6 од последните 7 меѓусебни дуели
Мајорка и Ваљадолид играат со ГГ...
Мајорка и Ваљадолид играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби
Алавес и Гимнастик играат со 0-2...
Алавес и Гимнастик играат со 0-2 гола на последните 7 меѓусебни средби
Елче игра со 0-2 гола на...
Елче игра со 0-2 гола на последните 5 натпревари во првенството, како и на 6 од последните 7 меѓусебни средби со Кордоба
Нумансија и Мирандес играат со 0-...
Нумансија и Мирандес играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби
Алавес е без постигнат гол на...
Алавес е без постигнат гол на последните 3 натпревари на гостински терен во првенството, како и на последните 3 меѓусебни средби со екипата на Елче
Хуеска игра со 0-2 гола на...
Хуеска игра со 0-2 гола на последните 8 првенствени натпревари
Албасете игра ГГ и 3+ на 7 по ред
Албасете игра ГГ и 3+ на 7 по ред
Осасуна игра со 0-2 гола на 8 од...
Осасуна игра со 0-2 гола на 8 од последните 9 првенствени натпревари на домашен терен
Ваљадолид дома нема примено гол...
Ваљадолид дома нема примено гол на 7 меча по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување