Шпанија

icon

Сите кратки вести

Спортинг Хихон постигнува...
Спортинг Хихон постигнува најмалку 2 гола на последните 4 натпревари на домашен терен против екипата на Депортиво Ла Коруња
Нумансија и Џирона играат со ГГ3...
Нумансија и Џирона играат со ГГ3+ на 6 од последните 7 меѓусебни дуели
Атлетико Мадрид е без примен гол...
Атлетико Мадрид е без примен гол на 9 од последните 11 натпревари во Примера
Бетис е без победа на последните...
Бетис е без победа на последните 8 натпревари во Примера и при тоа е без постигнат гол на последните 4 натпревари на гостински терен
Гранада игра со 3+ на последните...
Гранада игра со 3+ на последните 6 натпревари на гостински терен во Примера и при тоа прима најмалку 4 гола на последните 3 од тие натпревари
Атлетик Билбао победува со...
Атлетик Билбао победува со полувреме-крај на последните 5 меѓусебни средби против екипата на Гетафе
Валенсија победува на последните...
Валенсија победува на последните 4 натпревари во купот (на 3 од нив не прима гол)
Мајорка и Ваљадолид играат со ГГ...
Мајорка и Ваљадолид играат со ГГ и 3+ на последните 5 меѓусебни средби
Алавес и Гимнастик играат со 0-2...
Алавес и Гимнастик играат со 0-2 гола на последните 7 меѓусебни средби
Еибар игра со 3+ на последните 5...
Еибар игра со 3+ на последните 5 натпревари во Купот на Шпанија

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување