Шпанија

icon

Сите кратки вести

Алавес е без постигнат гол на...
Алавес е без постигнат гол на последните 3 натпревари на гостински терен во првенството, како и на последните 3 меѓусебни средби со екипата на Елче
Хуеска игра со 0-2 гола на...
Хуеска игра со 0-2 гола на последните 8 првенствени натпревари
Билбао и Валенсија играат со...
Билбао и Валенсија играат со нерешен резултат на последните 4 меѓусебни натпревари
Рајо В. нема пораз на последните...
Рајо В. нема пораз на последните 7 дуели со Бетис (6 победи)
Сосиедад нема пораз на последните...
Сосиедад нема пораз на последните 6 гостувања кај Малага (4 победи)
Еспањол и Хихон играат со НГ на 7...
Еспањол и Хихон играат со НГ на 7 од последните 8 меѓусебни натпревари
Малага игра 0-1 гол на трите меча...
Малага игра 0-1 гол на трите меча сезонава, како и на 4 од последните 6 против Гетафе
Досега сите 5 меча во Шпанија...
Досега сите 5 меча во Шпанија завршија со 0-1 гол (паднаа само 2 гола)
5 од последните 6 средби меѓу...
5 од последните 6 средби меѓу Еспањол и Гетафе завршуваат НГ
Албасете игра ГГ и 3+ на 7 по ред
Албасете игра ГГ и 3+ на 7 по ред

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување