Швајцарија

icon

Сите кратки вести

Волен и Шафхаузен играат со ГГ и...
Волен и Шафхаузен играат со ГГ и 4+ на 4 од последните 5 меѓусебни средби на теренот на Волен
Сион и Ст.Гален играат со 0-2...
Сион и Ст.Гален играат со 0-2 гола на последните 6 меѓусебни средби
Волен победува без примен гол на...
Волен победува без примен гол на последните 4 првенствени натпревари
Шафхаузен ги добива последните 3...
Шафхаузен ги добива последните 3 натпревари на гостински терен против Биел Биене
Арау е без постигнат гол на 7 од...
Арау е без постигнат гол на 7 од последните 8 првенствени натпревари
Јанг Бојс постигнува најмалку 4...
Јанг Бојс постигнува најмалку 4 гола и победува на последните 3 натпревари на домашен терен во првенството
Тун без дефанзивците Реинман (14/...
Тун без дефанзивците Реинман (14/1), Ширинци (13/1) и Шинделхоц (12/0) за гостувањето кај Базел
Сион и Луцерн играат 3+ на...
Сион и Луцерн играат 3+ на последните 6 натпревари на теренот на Сион

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување