Ѓургарден - Хелсингборг

Ѓургарден е во серија од 3 пораза, а на 6 по ред прима најмалку по 2 гола.

Хелсингборг е без победа на 5 по ред и на сите нив прима барем по 2 гола.

Овие две екипи играат со ГГ и 3+ на 10 од последните 12 меча на теренот на Ѓургарден.

Хелсингборг дава гол на последните 5 гостувања. Нема изиграно нерешено на 13 во низа.

Првиот голман на Хелсингборг е суспендиран за овој дуел

Објавено на :
27 / Sep / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување