Хелсингборг - Халмштад

Хелсингборг игра ГГ и 3+ на 11 од последните 13 меча против Халмштад.

Со 3+ игра и на 6 од последните 7 средби во лигата.

Од друга страна, Халмштад не дава гол на 4 по ред во лигата, а на 8 во низа игра 0-2 гола.

Хелсингборг е без 2 дефанзивци, додека Халмштад нема 1 дефанзивец и 1 играч од средниот ред.

Објавено на :
17 / Aug / 2015

Тагови:

Шведска, Фудбал, прва лига, Халмштад, Отсуства
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување