Шведска

icon

Сите кратки вести

Гефле игра 3+ на 5 од последните...
Гефле игра 3+ на 5 од последните 6 на гости
АИК дава најмалку по 2 гола на...
АИК дава најмалку по 2 гола на сите 5 меча дома, а против Хелсингборг последните 4 на домашен терен ги игра со резултат 2:1 (една е со пресврт)
Атвидаберг игра ГГ и 3+ на 6 од...
Атвидаберг игра ГГ и 3+ на 6 од последните 7
Калмар постигнува најмалку 3 гола...
Калмар постигнува најмалку 3 гола и победува на последните 4 меѓусебни средби со екипата на Фалкенберг
Ангелхолм губи без постигнат гол...
Ангелхолм губи без постигнат гол на 3 од 4-те натпревари на домашен терен сезонава
Халмштад и Ѓургарден немаат...
Халмштад и Ѓургарден немаат изиграно нерешено на 16 по ред, а последните 4 ги играат 3+
Атвидаберг и Ѓургарден играат со...
Атвидаберг и Ѓургарден играат со ГГ на последните 5 првенствени натпревари на теренот на Атвидаберг
Норчепинг игра 3+ на 4 по ред во...
Норчепинг игра 3+ на 4 по ред во лигата
Халмштад и Елфсборг играат со ГГ...
Халмштад и Елфсборг играат со ГГ на 9 од последните 10 меѓусебни натпревари
Норчепинг нема пораз на...
Норчепинг нема пораз на последните 7 гостувања кај Хелсинборг (3 победи)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување