Турција

icon

Сите кратки вести

Генчербирлиг и Мерсин играат со...
Генчербирлиг и Мерсин играат со ГГ на последните 9 меѓусебни натпревари
Кашимпаса игра НГ на 7 од 9 меча...
Кашимпаса игра НГ на 7 од 9 меча сезонава, а од Бешикташ ги губи последните 4 примајќи барем по 2 гола
Мерсин и Басакшехир играат со ГГ3...
Мерсин и Басакшехир играат со ГГ3+на последните 5 меѓусебни натпревари
Трабзон и Газиантеп играат со ГГ4...
Трабзон и Газиантеп играат со ГГ4+ на последните 4 дуели на теренот на Трабзон
Сиваспор игра со нерешен резултат...
Сиваспор игра со нерешен резултат на последните 5 натпревари на домашен терен
Бурса постигнува минимум 2 гола...
Бурса постигнува минимум 2 гола на 5 од последните 6 натпревари на домашен терен против Ескисехир
Фенербахче постигнува минимум 2...
Фенербахче постигнува минимум 2 гола на 6 од последните 7 дуели против Ризеспор
Анталија и Генчербирлиг играат со...
Анталија и Генчербирлиг играат со ГГ3+ на последните 7 меѓусебни натпревари (на 6 играат со ГГ4+)
Бурса нема пораз на последните 15...
Бурса нема пораз на последните 15 првенствени натпревари на домашен терен
Кајсериспор нема пораз на...
Кајсериспор нема пораз на последните 7 гостувања кај Османлиспор

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување