Турција

icon

Сите кратки вести

Сиваспор и Галатасарај играат со...
Сиваспор и Галатасарај играат со 3+ на последните 8 меѓусебни натпревари
Галатасарај нема пораз од...
Галатасарај нема пораз од Бурсаспор во 8 меча по ред
Мерсин и Башакшехир играат ГГ и 4...
Мерсин и Башакшехир играат ГГ и 4+ на 4 свои средби по ред
Кашимпаса игра ГГ на 10 по ред,...
Кашимпаса игра ГГ на 10 по ред, од кои 9 се 3+, а 8 и 4+
Ризеспор игра 3+ на 7 од...
Ризеспор игра 3+ на 7 од последните 8 меча дома
10 од последните 11 меча меѓу...
10 од последните 11 меча меѓу Башакшехир и Фенербахче завршувале со победа на тимот кој бил домаќин
Коњаспор и Ризеспор играат ГГ на...
Коњаспор и Ризеспор играат ГГ на 10 од последните 11 меча, од кои 8 се и 3+
Кашимпаса игра со 3+ на 9 од...
Кашимпаса игра со 3+ на 9 од последните 10 (сите 10 се ГГ), а против Кајзери игра со 3+ на 4 од последните 5
Фенербахче и Бурса играат со ГГ...
Фенербахче и Бурса играат со ГГ на сите натпревари во овогодинешниот куп
Акисар без Вурал (средина, 30/3)...
Акисар без Вурал (средина, 30/3) и напаѓачите Гекас (24/12) и Ваз Те (11/5)

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување