Турција

icon

Сите кратки вести

Фенербахче ги добива последните 7...
Фенербахче ги добива последните 7 средби против Мерсин од кои 4 со резултат 2:1
Акхисар и Бешикташ играат со 3+...
Акхисар и Бешикташ играат со 3+ на сите 5 меѓусебни натпревари, а на 4 од нив играат со ГГ4+
Галатасарај победува и постигнува...
Галатасарај победува и постигнува минимум 2 гола на 8 од последните 9 натпревари на домашен терен против екипата на Кониаспор
Фенербахче победува со 1 гол...
Фенербахче победува со 1 гол разлика на сите 6 меѓусебни средби со екипата на Мерсин
Карабукспор и Кониаспор играат со...
Карабукспор и Кониаспор играат со ГГ3+ на 5 од последните 6 меѓусебни дуели
Каисериспор дава минимум 2 гола...
Каисериспор дава минимум 2 гола на последните 3 натпревари против Бучаспор
Самсунспор е без примен гол на 4...
Самсунспор е без примен гол на 4 последователни натпревари во првенството

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување