Унгарија

icon

Сите кратки вести

Пакс и Пешчи играат со ГГ на 10...
Пакс и Пешчи играат со ГГ на 10 од последните 11 меѓусебни натпревари
Дунајварош и МТК играат со 2+...
Дунајварош и МТК играат со 2+ полувреме на 4 од последните 5 меѓусебни натпревари
Хонвед и Дијосгори немаат...
Хонвед и Дијосгори немаат изиграно нерешено во 13 дуела и 11 од нив се 3+
Ѓер нема пораз на домашен терен...
Ѓер нема пораз на домашен терен од Кечкемет
На последните 5 дуели помеѓу Пакс...
На последните 5 дуели помеѓу Пакс и Халадаш екипата домаќин нема победа

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување