Кошарка

icon

Сите кратки вести

Телеком Бон и Олденбург играат...
Телеком Бон и Олденбург играат нерешено на 3 од последните 4 меѓусебни натпревари
Олимпијакос на гостувањето во...
Олимпијакос на гостувањето во Москва ќе биде без Спанулис и Петвеј
Химки нема пораз на домашен терен...
Химки нема пораз на домашен терен на последните 23 натпревари во Европските натпреварувања
Колин ги добива последните 10...
Колин ги добива последните 10 натпревари на домашен терен
Острава има 10 порази на...
Острава има 10 порази на последните 11 натпревари на гостински терен
ЕА Милано ги добива последните 16...
ЕА Милано ги добива последните 16 првенствени натпревари
Дижон е во серија од 6...
Дижон е во серија од 6 првенствени натпревари без победа, а на последните 3 гостувања кај Асвел губи со двоцифрена разлика
Екипата на Реал Мадрид е во...
Екипата на Реал Мадрид е во сеерија од 14 победи во сите конкуренции
Фенербахче има само 1 пораз на...
Фенербахче има само 1 пораз на последните 12 натпревари во сите конкуренции
На последните 6 натпревари помеѓу...
На последните 6 натпревари помеѓу Ефес и Лаборал победува гостинската екипа

Pages

Banner 700x98

Sportfresh Tip Buttons

icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување