Екипата на Загреб со големи проблеми...

... околу составот за денешниот дуел од СЕХА лигата против Војводина. Поради повреда во екипата на Загреб ќе недостасуваат Степанчиќ, Мандалиќ, Шушња, Сандриќ, Павловиќ и Обрадовиќ.

 

Објавено на :
29 / Nov / 2015
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување