СПОРТФРЕШ ТИП: 06.05.2016

Сигурици за оние кои имаат интернет сметки:

Флојо - Саланген - 1 (1.35) - Норвешка 3 (група 12)
Бургон - Безирс - 1 (1.45) - Франција (рагби)

Може да се проба:

Фин Харпс - Бохемианс - 2 (2.15)
Фин Харпс без неколку стандардни играчи.
Бохемианс губи без постигнат гол на 3 натпреври, но тоа беа натпревари со Дундалк, Дери Сити и Шамрок.

Висла Краков - Јагелониа - Х (3.5)
На 3 кола до крајот натпревар без значење.
Коефициентот на домаќинот од утрово е паднат од 1.91 на 1.75.
На сите сајтови за типување се игра 1, а и по форумите типстерите на тикетите обавезно ја убацуваат во игра.
Вообичаено ваквите натпревари завршуваат со резултат 1:1.

На база на отсуство на играчи во Германија - Регионална Лига Баерн:

Амберг - Бургхаузен -
Баерут - Бухбах -
Швајнфурт - Баерн Минхен II - Х2

Тенис:

Воландри - Едмунд - 2
Весели - Крајинович - 1
Кромачева - Георгес - 1

Од оние натпревари што ги игра цел свет, одбегнете ја денес и Нанси, бидејќи ситуацијата е иста како кај Висла, а кладилниците едвај чекаат да се залетаме на такви утакмици.

Со среќа...

Објавено на :
06 / May / 2016
icon Спортфреш Тип
icon

17:00   Марсеј - Рен      1Х&0-3

Вкупен коефициент: 1.65
x
icon Спортфреш Изненадување
icon

18:00   Закакиу - Ермис      1

Вкупен коефициент: 6.10
x
icon Спортфреш Комбо
icon

06.11.2016

15:00   Хелсинборг - Јончепинг   1

18:00   Стабаек - Старт               1

Вкупен коефициент: 2.25
x
icon icon inside

Спортфреш тип

icon icon inside

Спортфреш комбо

icon inside

Спортфреш изненадување